Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
Halina
Dodano: 2016-06-14 12:52:33
Otwarto: 6199

Walne SMLW

Witam mam pytanie na najbliższym Walnym Zgromadzeniu SMLW to będziemy głosować za odwołaniem prezesa, zarządu czy rady nadzorczej ? Widziałam ogłoszenie Spółdzielni na klatce , że będzie głosowanie nad odwołaniem Rady Nadzorczej - czy jak radę się odwołuje to i całą resztę też ?? Podobno bardzo dużo ludzi ma przyjść i głosować za odwołaniem czy to prawda?
Wkurzony
Dodano: 2016-06-16 07:49:00
Wszystko w naszych rękach . /

w
Dodano: 2016-06-16 09:39:00
Prawda !!!

Kazik
Dodano: 2016-06-18 19:18:00
Będzie głosowanie za odwołaniem poszczególnych członków rady nadzorczej. Prezes odrzucił wniosek o głosowaniu w sprawie odwołania jego samego. Ale nie szkodzi, bo to rada nadzorcza wybiera prezesa na następną kadencję. Potrzeba przyjść jak najliczniej i głosować. Potem członkowie naszej spółdzielni będą proponować nowe kandydatury do nowej rady. Kandydaci będą zbierać głosy poparcia i za jakiś czas odbędzie się głosowanie w sprawie składu nowej rady. Po mieście chodzą plotki, że są już gotowi ludzie, chcący dobrać się do władz w spółdzielni. Moim zdaniem to bzdura rozgłaszana w celu zamącenia ludziom w głowach i skłóceniu nas. Przecież o członkowie spółdzielni zadecydują o składzie nowej rady!!! Potrzeba tylko przyjść na walne zebranie i wziąć wreszcie sprawy w swoje ręce. Zaproponować uczciwych ludzi do rady nadzorczej. Pozdrawiam i do zobaczenia na walnym!

Marta
Dodano: 2016-06-24 12:14:00
Panie Kaziku, czy uważa Pan że obecni ludzie w Radzie są nieuczciwi?na jakiej podstawie Pan twierdzi rzucając takie oskarżenia?za to może ktoś Panu zrobić sprawę.A jeśli uważa Pan ,że to takie kokosy to sam Pan wystartuje za te 300 zł. i wysłuchuje takich buraków jak Pan!całe szczęście nie nalezę do spółdzielni,ale uważam,że akurat prezes i Rada robią dobrą robotę.Spółdzielnia wyszła z długów, co roku jakieś remonty w blokach.Ja mieszkam we Wspólnocie kasa długo się zbiera na coś i trzeba walczyć czasami o remont dachu,bo przecież innym nie leci na głowę.Gdybym mogła wróciłabym z pocałowaniem ręki z powrotem do Spółdzielni.

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: