Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
adas
Dodano: 2015-05-28 10:14:45
Otwarto: 5589

Budżet Obywatelski

Jak wiadomo byly przyjmowane projekty I pomysly no to co zrobic z tymi pieniadzami.Ja jako rozsadny mieszkaniec uwazam ze miasto powinno zaczac wdrazac projekt rewitalizacji parku central ktory ma stac sie wizytowka naszego miasteczka.Czy projekt rewitalizacji trafi do smietnika I tym samym stanie sie kolejna niespelniona obietnica rady miasta? Grajewo jak wiadomo nie ma czym sie chwalic a park central z prawdziwego zdatzenia bylby znakomitym miejscem wypoczynku jak I wizytowka miasta.ktorej nam brakuje. Pozdrawiam serdecznie.
Anna
Dodano: 2015-05-29 09:18:00
Mieszkancy zlozyli 14 wnioskow , po 7 czerwca dowiemy sie na co mozemy glosowac. Jesli ktos zlozyl ciekawy wniosek dotyczacy Parku central to ja chetnie zaglosuje.Na razie wiadomo ,ze cytuje ...". Wśród propozycji są między innymi inwestycje dotyczące budowy skateparku, modernizacji ścieżek w parkach, powstanie punktów dostępu do darmowego internetu, a nawet modernizacja kuchni w jednym z przedszkoli...."

g45
Dodano: 2015-05-29 11:27:00
Tak to często bywa,że o obietnicach się mówi i pamięta przed wyborami.Potem nierzadko o nich się zapomina.Kto wie,może w przypadku Central Parku radni przyjemnie nas zaskoczą i obietnice przekują w czyny ? ... :)

piotr
Dodano: 2015-05-29 12:49:00
Adam masz racje. Miasto I jego miszkancy powinni skupic sie na jednym konkretnym projekcie takin jak ten I upewnic sie ze bd zakonczony pomyslnie.poprzedni burmistrz wraz z rada podjeli sie dokonania projektu, naprawde super projektu, czas najwyzszy go zaczac robic. Wydawanie pueniedzy na kilka mniejszych rzeczy mija sie z celem stworzenia wizytowki miasta. Wiem ze kazdy narzeka na brak parku z prawdziwego zdarzenia wiec czas to zmienic I cieszyc sie pieknym miejscem wypoczynku a zarazem wizytowka miasta ktorej brakuje. Elk ma kilka parkow I to nie byle jakich.czas na Grajewo. Pozdrawiam I zachecam do wdrazania projektu parku central.

mika
Dodano: 2015-05-29 23:05:00
Zgadam się z tą propozycją.Uważam, że jest to dobry pomysł.Grajewo jako jedyne miasto powiatowe w okolicy ,które nie posiada parku z prawdziwego zdarzenia. Szkoda ,że nasze władze przez tyle lat nie myśleli o podstawowych potrzebach mieszkańców.O godnym miejscu do wypoczynku, relaksu ,rodzinnych i towarzyskich spotkań,o miejscu do integracji różnych grup społecznych.

czosnek
Dodano: 2015-06-01 11:38:00
wszystko ok tyle ze na budowe central parku potrzeba duzo wiekszych pieniedzy niz na te projekty obywatelskie., takze nie mylcie obu inwestycji

anna
Dodano: 2015-06-02 08:27:00
Odvczegos zaczac trzeba czosnek.malymi kroczkami do celu. Nie uwazasz ?

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: