Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
wpis
Dodano: 2014-05-01 13:38:12
Otwarto: 6525

10 lat w UE

Jak oceniacie tą dekadę? Lepiej było przed czy po wstąpieniu do Unii? Podzielmy się swymi wrażeniami choć wiem ze zdania będą podzielone ale zapraszam do wpisów. Pozdrawiam
Turysta
Dodano: 2014-05-02 05:12:00
Jestem gościem który lubi podróżować i zwiedzać okolice oraz miasta .Tak się stało że ostatnio byłem w :Ełku , Gołdapi i Augustowie.Musze przyznać że w tych własnie miastach widać fundusze unijne.Te miasta jak by dostały "kopa" finansowego i zmieniły swoje wyglądy.Jestem pod wrażeniem ich wyglądu . Gratuluje tym włodarzom którym udało się zmienić wygląd "swoich"miast.U nas w "moim" Grajewie tylko ogrodzili a właściwie odgrodzili chodniki od ulic żeby taki "baran"jak ja nie wlazł na ulicę.Więcej w naszym mieście nie widać pieniędzy UE.Ktoś zarzuci mi że :wodociągi, rynek, ciepłownia ale to akurat nie interesuje turysty czy kogoś kto odwiedza rodzinę. Podobne inwestycje były i w wyżej wspomnianych miastach.

seba
Dodano: 2014-05-02 07:39:00
pewnie ze jest gorzej niz 10-15 lat temu, te kretynskie ustawy, pomysly, zeby zalatwic jakas sprawe w urzedzie trzeba pol dnia zmarnowac, zeby zbudowac cos na dzialce i nie i mówie tu o domu to trzeba miec caly plik papierow, ceny poszly stasznie w góre przez te 10 lat a pensje nie duzo, coraz wieksze bezrobocie mimo otwarcia granic, jeśli jakis urzednik nie rozumie przepisu, nie potrafi go wytłumaczyc zwala to na unie i robi sie jeszcze wiekszy syf, biurokracja straszna, zadnych zyskow. Ktos powie ze dostalismy ze wparcie w postaci kilkudziecieciu MLD euro, no ok, a czytal ktos ile Polska musiala wydac na wplaty do ue, na przystosowanie urzedow itd do wymagan ue? Polska wydala 115% tego co ue nam dała, czyli mowiac prosto doplacamy do tego interesu, poki nie bylismy w ue ( a to bylo jeszcze jak bylem dzieciak) mojego ojca stac bylo zeby z pensji odlozyc sobie kilka do kilku tysiecy nawet a teraz jak 2 zoaszczedzi to jest dobrze, a pracuje w tym samym miejscu od 25 lat, tak samo jest z wiekszoscia Polakow, jestem pewny ze gdyby teraz bylo referendum co do ue 80% ludzi byloby przeciw wjesciu

5t4
Dodano: 2014-05-02 07:47:00
Sadząc po tych dziadowskich drogach w naszym regionie nic się nie zmieniło,nie mamy obwodnic , nie mamy autostrad dziadostwo było, dziadostwo jest i dziadostwo będzie- jesteśmy Polska "B"

czarna
Dodano: 2014-05-02 13:19:00
przed uniąobiecano że nie bedzie kolejek do lekarzy że będziemy zdrowsi-gówno prawda

wdw
Dodano: 2014-05-02 22:22:00
NO tak, pisze człowiek świętą prawdę rano , a jest już późny wieczór i pomimo to,ze komentarz był kulturalny, to go nie ma w publikacji! No cóż dupowłazy PO!!!!!!!!!

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: