Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
grajewiak
Dodano: 2013-04-01 10:10:05
Otwarto: 8537

Zabiegani, zapracowani

Ostatnio zauwazylem ,jak bardzo w naszym Grajewie sa ludzie zabiegani i zapracowani. Na ulicy wszyscy pedzacy ,spieszacy sie . Spotkac kogos znajomego mozna w marketach i zobaczyc w kosciele . Czy tak bardzo oddalamy sie od siebie w pogoni za slawa i kasa by na znajomosci , spotkania i mile rozmowy braklo nam czasu ? Czy wy odnosicie takie samo wrazenie ?
pan
Dodano: 2013-04-01 17:49:00
nie mam czasu na odnoszenie wrazen

Kama
Dodano: 2013-04-01 20:01:00
Niestety tak. : )

grajewianka
Dodano: 2013-04-01 21:13:00
Tak niestety jest,pospiech pogon za kasa przeslania ludziom to co najwazniejsze obecnosc drugiego czlowieka.Coraz czesciej spotyka sie ludzi smutnych bladzacych gdzies myslami nieobecnych,i niewiadomo czy sa to ludzie nieszczesliwi,samotni,czy tez tacy ktorzy nie nie potrafia byc soba w dzisiejszym spoleczenstwie.Jednak nie dowiemy sie tego co ich gryzie ,martwi bo w dobie komputeryzacji zapomnielismy o zwyklej ludzkiej rozmowie

Lech Redyk
Dodano: 2013-04-02 23:31:00
UKOCHANI ! Czasy obecne, które opisujecie to nic innego jak spełnianie się na naszych oczach Biblijnych proroctw - „ A wiedz o tym, że w dniach ostatnich nastaną chwile trudne. Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, wyniośli, pyszni, bluźniący, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi, bez serca, bezlitośni, miotający oszczerstwa, niepohamowani, bez uczuć ludzkich, nieprzychylni, zdrajcy, zuchwali, nadęci, miłujący bardziej rozkosz niż Boga. Będą okazywać pozór pobożności, ale wyrzekną się jej mocy. I od takich stroń. Z takich bowiem są ci, co wślizgują się do domów i przeciągają na swą stronę kobietki obciążone grzechami, powodowane pożądaniami różnego rodzaju, takie, co to zawsze się uczą, a nigdy nie mogą dojść do poznania prawdy.” 2 Tymoteusza 3 : 1 – 7 oraz „ Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. „Ew. Mateusza 24 : 10 – 12 i werset 13 – 14 „Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec. „ AMEN !!!

ariami
Dodano: 2013-04-03 09:36:00
Możliwe... Ale na szczęście ja nie mam z tym większego problemu. Jest z mojej strony czas na pracę, odpoczynek, spotkanie z Bogiem, rodziną, znajomymi... etc. Tylko zawsze do tanga trzeba dwojga! Oczywiście bywają momenty kiedy trzeba dokonać wyboru, bo niestety człowiek nie rozdwoi się. Ale generalnie na wszystko jest czas.

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: