Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
Z miasta Grajewa
Dodano: 2012-12-25 21:13:04
Otwarto: 8657

Rasy psów

Czas świąt to prezenty, czasami żywe - psy, koty, świnki morskie, itp. Czy np. kupując psa, zastanawiacie się nad wyborem rasy pasującej do charakteru waszej rodziny, czy ulegacie modzie na daną rasę. Czy uważacie, że taki prezent można potem oddawać z rąk do rąk, bo to tylko pies. Myślę, że nie można tak sobie kupować psa w chwili słabości. Pies też ma uczucia i jest przywiązany do swego właściciela bez względu na to kim on jest i jak wygląda. Dla psa wasz wygląd jest nieważny, liczy się że o niego dbasz, pogłaszczesz go. A tak do pytania o rasy, co wiecie na temat psów, które można spotkać w Grajewie: owczarki niemieckie, pekińczyki, maltańczyki, berneńczyki, cavaliery, rasy psów agresywnych? Co wiecie na temat zachowań danej rasy, charakteru, usposobienia?
mało agresywny
Dodano: 2012-12-26 17:31:00
Z miasta Grajewa- co rozumiesz pod pojęciem "rasy psów agresywnych"? Jaka lub jakie to rasy?? może chodzi Ci o spaniela, który ma najwyższy poziom agresji wśród psów, a może o owczarka niemieckiego, który statystycznie gryzie najczęściej?? bardzo Cię proszę wytłumacz mi to :)

ola
Dodano: 2012-12-26 18:00:00
CO wiecie?co za bzdury jeśli ktoś decyduje się na psa w domu, czy swoim podwórku to sobie trochę poczyta,poogląda i będzie wiedział wystarczająco. Wiadomo przecież również ,że opis rasy to nie wszystko, ile trzeba jeszcze wysiłku aby takiego psa wychować, wie ten kto ma psa!!!

Mono
Dodano: 2012-12-26 19:58:00
dla mnie ten temat jest ciut bez sensu..bardziej to jakieś własne rozmyślania, znane stwierdzenia niż problem, nad którym można podebatować.. wiadomo, że pies też musi "pasować" do rodziny, bo nie kupię dziadkom amstafa... I co to za pytanie "Czy uważacie, że taki prezent można potem oddawać z rąk do rąk, bo to tylko pies"? żadnego zwierzęcia nie można traktować jak przedmiotu! (o czym z resztą Pani/Pan pisze). a co do dwóch ostatnich pytań: "co wiecie na temat psów, które można spotkać w Grajewie: owczarki niemieckie, pekińczyki, maltańczyki, berneńczyki, cavaliery, rasy psów agresywnych? Co wiecie na temat zachowań danej rasy, charakteru, usposobienia? " - mamy Pani/Panu opisywać każdą rasę? jeśli jest Pani/ Pan ciekawa co to za rasy to radzę zajrzeć do książek lub poszukać w internecie...

Twingo
Dodano: 2012-12-29 16:34:00
Ja mam dwa psy owczarki niemieckie, i jak już zaobserwowałem różnią się od siebie jak woda i ogień.

milijon
Dodano: 2012-12-30 21:06:00
ja wiem,ze pies jest agresywny i gryzie jak mu się z miski wyjada... trolololo

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: